Komunikaty

Czysta i piękna elewacja na długie lata

Czysta i piękna elewacja na długie lata Dobra farba elewacyjna przede wszystkim powinna wyróżniać się wysoką paroprzepuszczalnością i niską nasiąkliwością, a jednocześnie powinna zachować niezmienny kolor wraz z upływem czasu.

Każdy właściciel domu chce mieć atrakcyjną i czystą elewację na długie lata. Często jednak w krótkim czasie od ostatniego malowania, elewacja brudzi się i traci kolor. A każde kolejne odnawianie elewacji oznacza dodatkowe koszty. Co zatem zrobić, aby elewacja, jak najdłużej pozostała czysta i piękna?

 

Wiele zależy od wyboru farby. Dobra farba elewacyjna przede wszystkim powinna wyróżniać się wysoką paroprzepuszczalnością i niską nasiąkliwością, a jednocześnie powinna zachować niezmienny kolor wraz z upływem czasu. Farby elewacyjne Caparol charakteryzują się niską podatnością na zabrudzenia, dzięki czemu ściany pozostają dłużej pozostają czyste i zachowują piękny, świeży kolor.

 

 

 

 

Z oferty farb elewacyjnych Caparol warto wybrać farbę silikonową ThermoSan NQG. Dzięki nowoczesnej formule NQG farba nie blaknie, nie brudzi się i zachowuje dużą odporność na promieniowanie UV, mróz, zmiany temperatury.

 

Jednym słowem ThermoSan NQG pozwala przez wiele lat zachować atrakcyjny wygląd budynku.